5 причин створити онлайн-магазин на OLX

5 причин створити онлайн-магазин на OLX
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Продажі стрімко йдуть в онлайн: віртуальні ріелтори здають квартири на Печерську, онлайн-агрегатори – тури в Буковель, страховки ОСЦВ і пульсоксиметри. Пора створювати свій онлайн-магазин. Сторінка бізнес ОЛХ – відмінний варіант для старту і розвитку компанії.

25 мільйонів користувачів щомісяця

Такого трафіку не витримає жоден офлайн-Мегамолл. Щодня каталог поповнюється 130 тисячами нових оголошень. Кожну хвилину на OLX відбувається 15 вдалих угод. Не потрібно чекати черги на звільнився бутик і витрачати гроші на охорону приміщення. Все вже готово: реєструй аккаунт, вибирай зручний формат Бізнес-сторінки і продавай з першої хвилини.

Loading...

0 витрат на софт і хостинг

Власники інтернет-сайтів добре знають ціну якісного програмного забезпечення, кіберзахисту, хостингу креативного дизайну, SEO-просування і адміністрування сайту. Магазин ОЛХ готовий до роботи і не вимагає зайвих витрат. Більш 413 тис. Компаній відкрили свої Бізнес-сторінки і успішно торгують.

Висока конверсія лідів

5 причин створити онлайн-магазин на OLX

Один і той же товар буде переглянутий на особистому сайті раз в тиждень, на ОЛХ – кілька разів на день:

  • маркетплейс розробив систему фільтрів, які виводять покупця на потрібний товар за пару кліків;
  • в преміальних Бізнес-сторінках передбачені клікабельні банери переходу на інтернет-магазин компанії при перегляді будь-якого оголошення;
  • підвищує успішні продажі віджет перегляду інших товарів компанії.

Бізнес-підказки

Для пошуку своєї ніші, вибору товарів для топ-продажів і продає формулювання оголошення скористайтеся сервісом «Популярні запити». Власник бізнес-сторінки для оцінки ефективності маркетингу відстежує статистику перегляду оголошень за 60 (в преміум-пакеті – 90) днів. У Бізнес-сторінок преміум-класу є персональний консультант B2B unite, який допоможе оптимізувати витрати на рекламу і підвищити продажі.

Захист учасників угод

Сервіс OLX-доставки захищає обидві сторони торгу: у покупця блокується сума угоди без передоплати, товар доставляється максимально швидко, продавець знає, що оплату повернення замовлення бере на себе сервіс. Статистика сайту зафіксувала понад 3 млн успішних доставок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...