Кремували не ту жінку: в київському морзі переплутали тіла і родичі не помітили

Кремували не ту жінку: в київському морзі переплутали тіла і родичі не помітили
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У київському морзі переплутали тіла двох жінок – у них було однакове прізвище і доставили їх з одного місця в один день. Одна з родин провела кремацію, не помітивши підміни.

Подробиці повідомляються в сюжеті ТСН .

Loading...

 Катерина Розвєєва – племінниця однієї з померлих – кілька годин доводила співробітникам моргу і поліції, яку викликала, що в труні лежить не її тітка:

“Ця жінка старше, у неї довге волосся до плечей світлого кольору. Моя тітка була онкохвора після двох хімій. У неї навіть не було волосся. Це неможливо було переплутати”.

Останній рік через важку хворобу тітка Розвєєвої провела в пансіонаті. У той день там померли одразу дві жінки з одним прізвищем. 

Сім’я, яка поховала чужу родичку, від спілкування з журналістами відмовилася. У ритуальній службі пояснили, що люди могли не помітити підміни через шок – обличчя після смерті змінюється, а волосся було прихованим.

Журналісти повідомляють, що після з’ясування всіх обставин сім’ї домовилися обмінятися – Розвєєва віддасть чуже тіло і отримає урну з прахом тітки.

У Києві в одному з ресторанів в Голосіївському парку виявили тіло дівчини.

Як повідомлялося раніше, в приватному житловому будинку, розташованому в селі Голодьки Хмільницького району Вінницької області, виявили тіла трьох людей, серед них двоє дітей.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...