На Донбасі з початку перемир’я загинули 4 бійці, ще 14 поранені

На Донбасі з початку перемир’я загинули 4 бійці, ще 14 поранені
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Збройних силах України з моменту початку режиму повного припинення вогню загинули четверо військовослужбовців, а ще 14 отримали поранення.

Війна триває, незважаючи на “режим тиші”, стверджує головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

Хомчак також розповів про загибель 24 листопада біля Авдіївки військового 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

“За вчорашній день був обстріл, ми його кваліфікували як снайперський, йде розслідування. Був поранений військовослужбовець 72-ї бригади, який, на жаль, у лікарні помер. Це вже четвертий випадок загибелі за 122 діб і 14 бійців були поранені. Звичайно, це багато, якщо гинуть або травмуються люди. Однак якщо брати в порівнянні з минулим періодом (ми не беремо 2014-2015 роки) це, звичайно, мало”, – заявив головнокомандувач ЗСУ.

Він додав, що українські військові вогонь без необхідності не відкривають, “щоб не провокувати противника”. Однак, ворог, за словами Хомчака, такі завдання перед собою не ставить.

Як ми вже розповідали раніше, мирним шляхом повернути Донбас Україна не зможе ніколи, адже Росія висуває нездійсненні умови, в тому числі вимагає особливого статусу на 50 років.

Тим часом, головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак пояснив, чому після снайперського поранення українського військовослужбовця на Донбасі бійці не відкрили вогонь у відповідь.

Джерело: Народна Правда