Шмигаль заговорив про жорсткий карантин на новорічні свята в Україні

Шмигаль заговорив про жорсткий карантин на новорічні свята в Україні
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Локдаун в Україні на період новорічних свят можуть оголосити в разі погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19.

Про це у себе в Telegram пише прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Loading...

“Про введення більш жорстких заходів зараз мова не йде. Але ми розуміємо, що кінець грудня і початок січня – період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати. Уряд не приховує і каже відкрито, що ми розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації. Тому що наші кроки повинні бути зрозумілими і передбачуваними для людей і бізнесу”, – повідомив Шмигаль.

Крім того, в ході засідання Кабінету міністрів він також заявив: “Ми готуємося до всіх можливих сценаріїв – зокрема і до можливого введення карантину на зимові свята”.

 

Шмигаль заговорив про жорсткий карантин на новорічні свята в Україні

Раніше Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонував запланувати двотижневий локдаун до новорічних свят.

Народний депутат від фракції «Слуга народу», представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан також говорив , що в Україні введуть локдаун, якщо інші обмежувальні заходи не допоможуть зупинити зростання захворюваності COVID-19.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...