Бюджет-2021: Кабмін прийняв допрацьований проект

Бюджет-2021: Кабмін прийняв допрацьований проект
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Кабмін на позачерговому засіданні прийняв допрацьований проект Державного бюджету-2021 .

Відповідну заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Ухваленню головного фінансового документа країни передували консультації з народними депутатами, в ході яких було враховано більшість з наданих пропозицій,

“Врахували більшість з наданих пропозицій, виходячи з пріоритетності витрат, наявних можливостей ресурсної частини бюджету і стану національної економіки”, – зазначив прем’єр.

Також Шмигаль зазначає, що бюджет залишається збалансованим і реалістичним до виконання.

“У наступному році ми очікуємо зростання економіки, що дозволить нам продовжити збільшення витрат на медицину, освіту і оборону”, – стверджує глава Кабміну.

Так, в допрацьованому проект Держбюджету-2021 доходи передбачені в сумі 1 трлн 92 млрд грн. Витрати – в сумі 1 трлн 328 млрд грн.

“Також знайшли можливість зменшити дефіцит по відношенню до ВВП з 6% до 5,5%. У бюджеті-2020 дефіцит був на рівні 7,5%. Тобто, на 2021 пропонуємо збалансований бюджет, в якому не передбачається збільшення податків для бізнесу і одночасно поліпшується фінансування і соціальної сфери і медицини, і надання підтримки підприємцям, які постраждали від пандемії”, – резюмував чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, тарифи на електрику для населення можуть вирости.

А зарплати медиків в Україні в 2021 році будуть варіюватися від 22 до 25 тисяч гривень, пообіцяв глава МОЗ Максим Степанов.

Джерело: Народна Правда