COVID-19 вбив відомого українського онколога – фото

COVID-19 вбив відомого українського онколога – фото
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Директор Київського обласного онкологічного диспансеру Олег Ременник помер в результаті ускладнень викликаних COVID-19. Медику було 62 роки.

Loading...

Подробиці повідомила секретар Вишгородської центральної районної лікарні Наталія Бурла.

“За десятиліття своєї роботи він врятував життя тисячам людей”, – написала вона.

А прес-служба Київської обласної ради на офіційному сайті висловила співчуття рідним і близьким медика.

Екс-глава Київської ОДА Михайло Бно-Айріян написав в Facebook, що бачився востаннє з Ременниковим 9 листопада, а вже в п’ятницю, 13 листопада, той “зліг з COVID-19”.

Ременникова згадують, як людину великої душі і серця, і лікаря-онкологом від бога, талановитого керівника обласного онкодиспансеру.

“Олег Ісакович врятував життя тисяч людей, завжди надавав допомогу тим, хто її потребував, однак сам не зміг побороти коронавірусну нфекцію”, – сказано в повідомленні.

Олег Ременник був депутатом Київської обласної ради VI скликання, раніше очолював Департамент охорони здоров’я Київської ОДА та Головне управління охорони здоров’я Київської області.

Він народився в місті Біла Церква. Був заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, доцентом.

COVID-19 вбив відомого українського онколога – фото

Як ми вже розповідали раніше, головний лікар 4 міської клінічної лікарні Києва, яка зараз приймає пацієнтів з COVID-19, Тетяна Мостепан повідомила, що зараз головна проблема закладу – виснаження медичного персоналу.

А лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров розповів, що потрібно робити, щоб відновитися після коронавирусной хвороби (COVID-19).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...