Генерал США спрогнозував політику Байдена по відношенню до України і Росії

Генерал США спрогнозував політику Байдена по відношенню до України і Росії
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Адміністрація демократа Джо Байдена буде більш жорсткою по відношенню до Росії, але і від України вимагатимуть проведення більш потужних реформ.

Своєю думкою в інтерв’ю ТСН , поділився генерал-лейтенант, колишній командувач сухопутними військами США в Європі Бен Ходжес.

Loading...

“Україна повинна бути всебічно оптимістичною, тому що адміністрація Байдена матиме більш жорстку політику і стратегію щодо Росії. Коли є стратегія, як мати справу з РФ, ви можете розробити політику, необхідну для її реалізації. Наприклад, політика США щодо України, Туреччини або Грузії … і стратегія, яка включає Чорноморський регіон “, – зазначив військовий.

Він вважає, що з приходом до влади в США Бадейна в Білий дім повернеться багато професіоналів, які будуть шукати шляхи того, як підтримати Україну.

При цьому він додав, що “в США будуть очікування щодо дотримання прав людини в Україні та інститутів ліберальної демократії”.

Нагадаємо, напередодні Джо Байден оголосив імена чиновників адміністрації, і озвучив план перших 100 днів.

Також повідомлялося про те, що прихід до влади в США демократа  Джо Байдена «поховає» скандальний газопровід «Північний потік-2» – Штати мають намір ввести санкції проти страхових і сертифікаційних компаній, які забезпечують роботу російських судів на прокладання газопроводу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...