Коронавірус в Україні: з початку епідемії з лікарень звільнилися 34 тисячі людей

Коронавірус в Україні: з початку епідемії з лікарень звільнилися 34 тисячі людей
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Приблизно 34 тисяч медпрацівників звільнилися з лікарень з початку епідемії коронавірусної інфекції COVID-19.

Loading...

Таку заяву зробив глава МОЗ Максим Степанов.

За його словами, ця цифра попередня і, на сьогоднішній день, немає інформації пщодо кількості медиків, які не просто звільнилися, але зовсім покинули систему охорони здоров’я.

“Я не володію на цю хвилину точною інформацією про кількість тих, хто звільнився, але це близько 34 тис. Вони іноді звільняються і переходять в інші лікарні, в інші медичні установи. Тому ми зможемо зробити цей аналіз за всіма статистичними даними, коли закінчиться відповідний рік, коли можна буде повністю порівняти і подивитися, яка кількість повністю пішло з системи охорони здоров’я “, – розповів міністр.

На думку Степанова, необхідно проаналізувати основні причини звільнення медиків. Він упевнений, що роботу медиків в Україні сьогодні сильно недооцінюють.

Як ми вже розповідали раніше, лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров розповів, що потрібно робити, щоб відновитися після коронавірусної хвороби (COVID-19).

Тим часом, головний лікар 4 міської клінічної лікарні Києва, яка зараз приймає пацієнтів з COVID-19, Тетяна Мостепан повідомила, що зараз головна проблема закладу – виснаження медичного персоналу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...