Під Одесою тоне судно, забруднюючи море нафтопродуктами

Під Одесою тоне судно, забруднюючи море нафтопродуктами
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Судно «Аметист» Морської пошуково-рятувальної служби тоне на причалі цього відомства в селищі Олександрівка, що біля  Чорноморську (Одеська область). Нагадаємо, рівно рік тому біля берегів Одеси зазнав лиха танкер Delfi, його викинуло на пляж.

Про це пише «Думська». Також повідомляється, що навколо потопаючого буксира утворилася пляма нафтопродуктів.

Loading...

Персонал Морської пошуково-рятувальної служби за станом на вчорашній вечір намагався відкачати воду з відсіків, тоді зробити це їм не вдалося. В результаті судно почало йти під воду.

Рятувальники розповідають, що на стоянці в Олександрівці кілька років поспіль відбувалися крадіжки металу. Невідомі знімали з суден, що перебувають біля причалів, водонепроникні двері і перегородки.

«Аметист» – морський рятувальний буксир проекту 1454, тип «Напористый». Судно побудовано в 1977 році, довжина 58, ширина 12,6, осідання 4,5 метра. Водотоннажність 1670 тонн. Швидкість 13,5 вузлів, екіпаж 35 чоловік. Судно не було введено в експлуатацію, але перебувало на балансі казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба».

Нагадаємо, в листопаді 2019 року в Чорному морі біля Одеси зазнав аварії танкер Delfi з трьома українцями на борту. З-за шторму його віднесло до пляжу “Дельфін”. Водолази евакуювали трьох членів екіпажу. В результаті аварії танкера було забруднено узбережжі.

Нагадаємо, капітан відмовлявся подавати сигнал SOS, який дає можливість розпочати аварійно-рятувальні операції, а також евакуювати екіпаж без дозволу судновласника. Останній не виходив на зв’язок.

З цієї причини було прийнято почати евакуацію екіпажу в примусовому порядку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...