Українців пообіцяли попередити про локдаун за 10 днів – відео

Українців пообіцяли попередити про локдаун за 10 днів – відео
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

Якщо в Україні введуть повний локдаун – людей попередять за 7-10 днів до його початку. Згідно з попередніми прогнозами, таке рішення буде прийматися вже в грудні.

Loading...

Таку заяву зробив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. За його словами, українців повинні попередити про локдаун за тиждень або за 10 днів до нього.

“Я думаю, що ми відразу побачимо цю динаміку … ми ж бачимо і аналізуємо багато цифр, не тільки рівень захворюваності. Я думаю, що за тиждень, за 10 днів це потрібно робити. Принаймні ми, як МОЗ, в стані будемо це зробити”, – зазначив Степанов.

У той же час, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив за радикальний локдаун терміном на чотири тижні, який потрібно ввести вже найближчим часом. Також він пропонує зупинити міжміське транспортне сполучення.

Як ми вже розповідали раніше, президент Володимир Зеленський раніше пообіцяв підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину, а також звільненим найманим працівникам фінансову допомогу – її отримають понад мільйон українців.

Тим часом, Новий рік-2021, можливо, українці зустрінуть без масових гулянь. У деяких містах вже почали відмовлятися від святкових концертів і головних ялинок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...