Відомого українського фотографа викрили в розбещенні дітей

Відомого українського фотографа викрили в розбещенні дітей
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Правоохоронці затримали відомого в Україні фотографа, якого підозрюють в розбещенні неповнолітніх і малолітніх в Києві та Київській області.

Відповідне відео оприлюднив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Loading...

На своїй сторінці в Facebook він подякував оперативникам  управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та слідчим поліції Київської області за те, що зібрали докази для притягнення до відповідальності фотографа: “Для нас злочини стосовно дітей мають особливий статус, тому зробимо все необхідне і можливе, щоб таких “покидьків” викорінити з нашого суспільства!”.

Нєбитов також повідомив, що фотограф знімав на відео деякі статеві акти:

“У його будинку провели обшуки, вилучені техніка, фотоапарати. Підозрюваний використав орендовані квартири і мікроавтобус Vito, який належить його співмешканці. Він відповідним чином був переобладнаний для здійснення розпусних дій. Крім цього, деякі статеві акти він знімав на відео”.

Ролики він зберігав на власному комп’ютері.

“Зараз проводиться експертиза і перший огляд говорить нам про те, що, можливо, після проведення відповідних досліджень його будуть підозрювати по ст. 301 (створення порнографії за участю дітей)”, – уточнив Небитов.

Як повідомлялося раніше, фотографа з Полтавської області звинувачують в згвалтуванні 9-річної дівчинки з Сумської області.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...