Ввести локдаун і закрити міжміське сполучення: в Кабміні зробили гучну заяву

Ввести локдаун і закрити міжміське сполучення: в Кабміні зробили гучну заяву
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступає за локдаун в Україні терміном не менше трьох тижнів. Він також допускає заборону на міжміське сполучення (в тому числі і залізничне) в разі погіршення ситуації з COVID-19.

В ефірі “Україна 24” він заявив, що локдаун треба вводити якомога швидше:

“Моя особиста точка зору, що необхідно вводити локдаун якомога швидше. Тривалістю три або чотири тижні. Не потрібно ховатися за політичними гаслами або за якимись зручними формулюваннями, тому що мова йде про великі системні ризики для здоров’я наших людей”.

За його словами, як тільки уряд підготує програми компенсацій для бізнесу, буде введений локдаун, щоб перервати ланцюжок захворюваності.

Аваков також допустив заборону на міжміське сполучення, в тому числі і залізничне. При цьому, за його словами, поки уряд не має точної відповіді щодо можливої заборони, але питання вже обговорюється:

“Якщо ми бачимо, що сполучення між містами буде нести реальну шкоду і реальне поширення інфекції, то ми повинні перекрити це сполучення”.

Як повідомлялося раніше, Новий рік-2021 українці, можливо, зустрінуть без масових гулянь . У деяких містах вже почали відмовлятися від святкових концертів і головних ялинок.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль раніше заявив , що локдаун в Україні на період новорічних свят можуть оголосити в разі погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19.

А Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонував запланувати двотижневий локдаун до новорічних свят.

 

Джерело: Народна Правда