Як викликати мобільну бригаду для тестування на COVID-19: покрокова інструкція

Як викликати мобільну бригаду для тестування на COVID-19: покрокова інструкція
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

З 26 листопада українці з підозрою на COVID-19 можуть викликати мобільну бригаду для забору зразків на тестування через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

Про це повідомив глава МОЗ Максим Степанов.

Loading...

“Відсьогодні кожен може через контакт-центр МОЗ замовити мобільну бригаду за номером 0 800 60 20 19, якщо є симптоми коронавірусної хвороби. Але якщо вам із якоїсь причини не викликали мобільну бригаду, або ви не можете додзвонитися своєму сімейному лікарю, треба телефонувати на цей номер, і викликати мобільну бригаду, яка приїде і візьме у вас мазок для того, щоб зробити тест і підтвердити або спростувати COVID-19”, – розповів міністр.

При цьому він додав, що екстрену медичну допомогу таким чином викликати не вийде – в даному випадку алгоритм дій старий (номер 103).

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступає за локдаун в Україні терміном не менше трьох тижнів. Він також допускає заборону на міжміське сполучення (в тому числі і залізничне) в разі погіршення ситуації з COVID-19.

Як повідомлялося раніше, Новий рік-2021 українці, можливо, зустрінуть без масових гулянь . У деяких містах вже почали відмовлятися від святкових концертів і головних ялинок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...