Через карантин в Україні катастрофічно погіршилася ситуація з домашнім насильством

Через карантин в Україні катастрофічно погіршилася ситуація з домашнім насильством
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Ситуація з домашнім насильством в Україні істотно погіршилася – в цьому році в поліцію надійшло на 54% більше повідомлень про злочини.

Loading...

Про це повідомила заступник міністра внутрішніх справ Катерина Павличенко, пише Укрінформ.

За її словами, було складено на 27% більше протоколів про адміністративне правопорушення, винесено в 5 разів більше термінових заборонених приписів і взято на облік на 22% більше кривдників.

“Дійсно, карантин, який був викликаний пандемією COVID-19 ще більше оголив проблему домашнього насильства. І в таких умовах Міністерство внутрішніх справ дещо переглянуло підходи до запобігання і протидії цьому явищу”, – заявила Павличенко.

Так, за її словами, для боротьби із збільшенням рівнем домашнього насильства збільшено кількість спеціалізованих мобільних груп реагування. Сьогодні їх 54 по всій країні. Крім того, до реагування на випадки домашнього насильства залучаються і інші підрозділи.

Додамо, раніше секретар ООН Антоніу Гутерріш повідомляв, що в умовах карантину та режиму самоізоляції через COVID-19 збільшилася кількість випадків домашнього насильства. А в ВООЗ просили не зловживати спиртними напоями на карантині. Експерти підкреслюють , бажання скрасити нудьгу під час самоізоляції може привести до проблем з психікою і алкогольної залежності. Одночасно з цим зловживання алкоголем призводить до зростання обсягів домашнього насильства і кількістю травм, викликаних падіннями, опіками.

Як повідомлялося раніше, в Києві під час карантину значно зросли суїцидальні настрої і домашнє насильство.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...