COVID-19: скільки вільних місць залишилося в лікарнях

COVID-19: скільки вільних місць залишилося в лікарнях
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В Україні зростає захворюваність на COVID-19 – станом на вранці 27 листопада зафіксовано понад 16 тисяч нових випадків , одночасно з цим продовжує скорочуватися заповненість лікарняних ліжок. На сьогодні, вільними залишаються більше 50% ліжок.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

В середньому в країні заповнені 49,9% лікарняних ліжок. Найгірша ситуація в Полтавській (71,3%), Миколаївській (64,6%), Чернігівській (63,5%), Запорізькій (62,4%) і Волинській (62,4%) областях. У Києві заповнені 54,4% ліжок.

Всього введено вже 55 886 ліжок, що на більш ніж 1,5 тисячі більше, ніж днем раніше.

Триває зростання захворюваності на COVID-19. Зараз цей показник становить 474,6 при нормі в 40. COVID-19: скільки вільних місць залишилося в лікарнях

Раніше повідомлялося про те, що народний депутат з фракції «Слуга народу» Микола Тищенко звернувся до прем’єр-міністра Денису Шмигаль з пропозицією посилити заборони на суботу і неділю, щоб знизити кількість заражень COVID-19, а саме обмежити роботу громадського транспорту.

Лікарі кажуть, що наслідками пандемії COVID-19 для багатьох людей можуть стати психічні розлади. Наприклад, обсесивно-компульсивний розлад (ОКР).

Джерело: Народна Правда