Данилов попередив про погіршення ситуації на Донбасі

Данилов попередив про погіршення ситуації на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ситуація в зоні ООС може погіршитися в будь-який момент, оскільки Путін не зацікавлений у виході з Донбасу .

Таку думку озвучив секретар РНБО Олексій Данилов, передає Фокус.

На думку Данилова, РФ не піде з Донбасу, оскільки не хоче бачити Володимира Зеленського успішним президентом.

“Це квінтесенція всього процесу. Володимир Олександрович після перемоги на виборах, звертаючись до всіх пострадянських країн, заявив: в України вийшло, і у вас може вийти. Путін розуміє, що у нього є свої молоді наполегливі люди, здатні замість нього керувати країною”, – сказав секретар РНБО.

Він також підкреслив, що сьогоднішня Росія не може існувати без зовнішнього ворога, інакше вона розпадеться.

“Раптом населення подивиться на всі боки і подумає, що так погано живе, тому що “цар” поганий? Щоб “цар” був хороший, російська влада придумує штучних ворогів – грузин, українців, американців”, – сказав Данилов.

У той же час, вирішити проблему деокупації українських територій без подальших переговорів з Росією теж неможливо.

“Ми зі свого боку, як обіцяв президент Володимир Зеленський, теж робимо все від нас залежне, щоб питання було вирішене мирним шляхом: платимо пенсії, відкриваємо КПВВ, відбудували міст в Станиці Луганській. Росія ж весь час підштовхує нас до спілкування з представниками ОРДЛО. А що з ними спілкуватися? Вони нічого не вирішують. Все вирішується в одному місці – в Кремлі”, – резюмував чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, в Збройних силах України з моменту початку режиму повного припинення вогню загинули четверо військовослужбовців, а ще 14 отримали поранення.

А скандальний колишній представник української делегації в Тристоронньійконтактній групі Вітольд Фокін вважає, що однією з головних причин тривалого конфлікту на Донбасі є відмова України сісти за стіл переговорів з «представниками незаконних державних утворень».

Джерело: Народна Правда