Лікар назвав головну умову успішного локдауну в Україні

Лікар назвав головну умову успішного локдауну в Україні
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

Карантин вихідного дня в Україні ввели в якості політичного рішення, а не з метою зниження кількості хворих COVID-19.

Loading...

Про це заявив лікар-епідеміолог Андрій Александрін, передає Обозреватель.

“Спочатку затія з карантином вихідного дня була не зовсім професійною. Мені здається, це більше політичне рішення”, – стверджує він.

Медик впевнений, що карантин вихідного дня не має сенсу в ситуації, коли не спрацював адаптивний карантин, який декілька місяців “працював” в Україні.

“Це говорить про те, що COVID-19 – не медична, а соціальна проблема. Більш того, це проблема поведінкова”, – зауважив лікар.

Александрін впевнений, що українці будуть ігнорувати вимоги локдауну, оскільки не довіряють владі після весняного жорсткого карантину. Локдаун може показати серйозний ефект тільки за умови, що влада зуміє донести до суспільства мету такого заходу.

“Суспільству пропонують прийняти повний локдаун, але ніхто не пояснює, що буде зроблено за цей час, на які питання ми повинні відповісти”, – підкреслив Александрін.

Як ми вже розповідали раніше, ситуація з домашнім насильством в Україні істотно погіршилася – в цьому році в поліцію надійшло на 54% більше повідомлень про злочини.

У той же час, експерти впевнені, що короткочасний локдаун в Україні не дасть ніякого ефекту. Для того, щоб захворюваність COVID-19 пішла на спад, потрібен хоча б місяць жорстких обмежень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...