МОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зон

МОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зон
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Міністерство охорони здоров’я України 27 листопада оновило список “червоної” і “зеленої” зон щодо ситуації з поширенням COVID-19 .

Loading...

У “червону зону” потрапили 38 країн, а тиждень тому в цьому списку було 44 країни. Про це свідчать свіжі дані на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я.

Відзначимо, на сьогоднішній день, в Україні показник захворюваності склав 451,8 – минулого тижня цей показник був на рівні 392,6.

Найвищі темпи поширення хвороби – понад 1 тис. на 100 населення – зафіксовані в п’яти країнах: Чорногорії, Люксембурзі, Грузії, Андоррі і Сербії.

Минулого тижня в цьому списку були сім країн: Ангола, Чорногорія, Люксембург, Чехія, Швейцарія і Ліхтенштейн.

МОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зонМОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зонМОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зонМОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зонМОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зонМОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зонМОЗ України опублікувало оновлений список країн “червоної” і “зеленої” зон

Як ми вже розповідали раніше, чи потрібно в Україні оголошувати локдаун, стане відомо наступного тижня. Зараз в Офісі президента чекають результатів карантину вихідного дня, який був введений з метою зменшити зростання захворюваності COVID-19.

У той же час, нардеп Микола Тищенко звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з пропозицією посилити заборони на суботу і неділю, щоб знизити кількість заражень COVID-19, а саме обмежити роботу громадського транспорту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...