Таранов Андрій Володимирович

Таранов Андрій Володимирович
Автор Желізняк Олександр в Досьє

Депутат Київської міської ради VIII скликання від Солом’янського району м. Києва, округ №98.

Посада: Член постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

Депутатська фракція: Член депутатської групи «Київська команда», екс-член фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Біографія, сім’я, хобі

Народився 14 листопада 1975 року в Києві. Дружина – Вікторія Таранова, в родині четверо дітей: сини Ярослав та Павло, дочки Маріанна і Тетяна.

Освіта

Після закінчення фізико-математичного ліцею №145 Києва, в 1991 р. надійшов на факультет прикладної математики Київського політехнічного інституту.

У 1993 р. перевівся на факультет міжнародної інформації Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Г. Шевченка. У 1996 р. отримав диплом за спеціальністю «зв’язки з громадськістю».

Трудова діяльність

Пов’язаний з олігархом Віктором Пінчуком. Цей зв’язок простежується по спільній роботі (у групі Kwendi) з менеджером з команди Пінчука Ігорем Остракова, який завідує рекламою на «Новому каналі», а також по колишній роботі Андрій Таранова на каналі СТБ.

Андрій Таранов спровокував скандал навколо телеканалу «Київ», який з 2019 р. попросив про збільшення фінансування на свою діяльність.

Декларація

У 2018 році Андрій Таранов задекларував $20 тис і 140 тис грн готівкою, на банківських рахунках – 114 тис грн, 2,5 тис євро і $66. У Вікторії Таранової $34 тис і 48 тис євро готівкою, а також 205 тис грн і 4,4 тис євро на банківських рахунках.

Доходи депутата склали 3,7 млн грн від підприємницької діяльності, 130 тис грн – зарплата, 24 тис грн – відсотки за вкладами.

З нерухомого майна Андрію Таранову належать дві квартири в Києві і одна – в Греції. У дружини є дві квартири – у Києві та Греції, земельна ділянка в с. Озерщина Київської області і два машиномісць у Києві. У сім’ї два автомобілі: BMW X1 і Citroen C4 Grand Picasso.

Посилання

Громадська приймальня: пр-т. Голосіївський, 132, (044) 338-58-78

Електронна пошта: [email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР: https://kmr.gov.ua/uk/users/taranovandriy

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/andrey.taranov.98

Звіт депутата за 2018 рік.

Джерело: Народна Правда