У Польщі заговорили про розпад Європи: озвучено причину

У Польщі заговорили про розпад Європи: озвучено причину
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Польща і Угорщина продовжать ветувати бюджет ЄС на 2021 рік. Обидві країни заявляють про небезпеку розпаду Європи через новий механізм розподілу коштів між країнами-учасницями.

Таку заяву зробили прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, а також глава угорського уряду Віктор Орбан, передає “Укрінформ”.

Loading...

За словами польського прем’єра, Європа стоїть перед новим викликом – новим механізмом, який на його думку, політично мотивований, а також порушує верховенство права: “Це дуже небезпечно для єдності всієї Європи. Це – погане рішення, яке загрожує розпадом Європи”.

Моравецький додав, що Польща і Угорщина не хочуть, щоб ЄС зійшов зі свого курсу, який полягає в тому, що 27 країн мають 27 різні правові норми та  традиції.

“Ми не будемо коливатися застосувати вето – не тільки для добра Угорщини та Польщі, а й усього ЄС”, – підкреслив прем’єр Польщі.

Після масових протестів уряд Польщі відклало введення заборони на аборти за медичними показаннями.

У Польщі почали роботу над законопроектом, який має на меті спростити працевлаштування лікарів та інших медичних працівників з країн, поза Європейського союзу.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...