В РНБО стверджують, що проблем з киснем в Україні немає

В РНБО стверджують, що проблем з киснем в Україні немає
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

В Україні немає проблем з виробництвом медичного кисню, який необхідний для лікування COVID-19. Однак, існує ряд технічних і логістичних проблем.

Loading...

Таку думку озвучив секретар РНБО Олексій Данилов, передає Фокус. Він стверджує, що труднощі з забезпеченням пацієнтів киснем не є масовим явищем.

“Проблеми з киснем в країні немає. У нас є майже два десятка сертифікованих виробництв. Є питання логістики, технічного забезпечення. Але вони вирішуються. Я не можу сказати, що всі сидять і чогось чекають”, – розповів секретар РНБО.

Чиновник зазначив, що періодично дійсно, “виникають нестандартні ситуації”.

“Бувають випадки, які викликають резонанс, але це не масове явище”, – стверджує чиновник.

Також Данилов нагадав, що медична система України не була готова до пандемії.

“Ми намагалися максимально поліпшити ситуацію крок за кроком з урахуванням рекомендацій нашої аналітичної групи, зрозуміли, що треба робити”, – стверджує він.

Данилов зазначає, що спочатку акцент робився на апаратах штучної вентиляції легенів.

“Але після виявилося, що вони необхідні тільки найважчим хворим, а кисень в цілому потрібно в набагато більшій кількості випадків”, – підсумував секретар РНБО.

Як ми вже розповідали раніше, міністерство охорони здоров’я України 27 листопада оновило список «червоної» і «зеленої» зон щодо ситуації з поширенням COVID-19.

А також, імунолог Микола Крючков заявив, що є 3 типи людей, які з більшою ймовірністю не захворіють коронавірусною інфекцією (COVID-19).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...