Лікаря Марадони звинувачують у вбивстві легендарного футболіста

Лікаря Марадони звинувачують у вбивстві легендарного футболіста
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини/Спорт

Особистого лікаря легендарного футболіста Дієго Марадони , який помер 25 листопада, Леопольдо Лукє звинувачують у ненавмисному вбивстві футболіста. В будинку та в клініці лікаря провели обшуки.

Про це повідомляє BBC.

Loading...

Розслідування почалося після скарги дочок легендарного футболіста Далми, Джанінни та Яни, які засумнівалися в діях і кваліфікації лікаря. Слідство вважає, що він залишив Марадону в небезпеці.

Леопольдо Лукє заперечує звинувачення – він стверджує, що дуже любив футболіста і робив все можливе, щоб продовжити йому життя.

“Він повинен був відправитися в реабілітаційний центр, але не захотів”, – заявив Лукє. Він також назвав Дієго Марадону “некерованим”.

Більш того, ЗМІ повідомляють про те, що Дієго Марадона побився з лікарем за кілька днів до смерті. Про те, що 39-річний Леопольдо Лукє і 60-річний Марадона побилися, розповіли слідству свідки.

11 листопада лікар дозволив футболісту покинути лікарню – в той момент після операції на головному мозку пройшло 8 днів. 19-го Лукє прийшов до пацієнта додому, де між ними стався конфлікт. Це був останній візит лікаря. Через кілька днів футболіст помер від серцевого нападу.

Лікаря Марадони звинувачують у вбивстві легендарного футболіста

Як ми вже розповідали раніше, Марадона пообіцяв стати солдатом, щоб боротися за Венесуелу і президента Мадуро «проти імперіалізму».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...