Локдаун в Україні: рішення можуть озвучити на цьому тижні – відео

Локдаун в Україні: рішення можуть озвучити на цьому тижні – відео
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

Рішення про локдаун в Україні на зимові свята в уряді повинні озвучити в п’ятницю, 4 грудня.

Loading...

Про це заявив глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

“Був досвід тотального локдауну навесні – він приніс певні результати, був досвід адаптивного карантину – він теж приносив певні результати. Є досвід карантину вихідного дня, він теж, поки невідомо які, але якісь результати принесе. Поки складно з двох тижнях робити висновки”, – сказав Корнієнко.

На думку політика, в Україні на новорічні свята і так трапляється своєрідний локдаун: люди менше працюють, більше відпочивають, проводять час з близькими. Корнієнко заявив, що він говорить про період з 25 грудня по 10 січня, коли робочі дні переносяться і залишається працювати тільки критична інфраструктура.

“У п’ятницю треба якісь матеріали вже показати: якісь графіки, обмеження, щоб люди почали розуміти, як це буде. Особливо якщо ми говоримо про дати, які ближче, ніж 25 грудня. Очікуємо від уряду на цьому тижні якусь конкретну інформацію “, – заявив Корнієнко.

Як ми вже розповідали раніше, в Італії 101-річна жінка тричі перемогла COVID-19.

Тим часом, вчені змоделювали поширення COVID-19 в Україні, і вже в найближчий тиждень число людей з коронавірусною інфекцією може досягти 20 тисяч.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...