“На ср*ку собі її натягни”: жінки побилися в автобусі через маску

”На ср*ку собі її натягни”: жінки побилися в автобусі через маску
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

У міжміському автобусі “Ковель – Луцьк” сталася бійка після того, як одна з пасажирів відмовлялася надягати маску .

Подробиці повідомляє “Конкурент”.

Loading...

З проханням надіти маски до пасажирів звернулася жінка. Це викликало хвилю обурення у пасажирки на передньому сидінні, яка заявила, що вже перехворіла і порекомендувала їй “натягнути маску на ср*ку”.

У підсумку вона все одно наділу маску, оскільки перша пасажирка стала дзвонити в поліцію. До слова, незважаючи на обов’язковий масковий режим, маски у неї не було взагалі – засіб захисту їй дав хтось із присутніх в автобусі.

Ситуація начебто зійшла нанівець, але в дверях, коли хтось із них став готуватися до виходу, конфлікт знову спалахнув і переріс в бійку – жінки тягали одна одну за волосся і давали ляпаси.

У Києві на вулиці Басейній п’яний чоловік відкрив стрілянину після зауваження про відсутність маски, агресію він проявив в одній з аптек.

Нагадаємо, українців почали штрафувати за відсутність або неправильне носіння масок (маски під носом і на підборіддях) – за перші кілька днів правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 2 111 осіб, які ігнорували правила карантину в громадських будівлях та транспорті.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...