Школи та садочки в Україні закриють: коли це станеться

Школи та садочки в Україні закриють: коли це станеться
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Введення локдауну в Україні призведе до закриття шкіл і дитячих садів. Крім того, буде обмежена і робота метрополітену.

Про це розповів глава столичної Держспоживслужби Олег Рубан, передає Сегодня.

“У разі введення локдауну школи і садочки Києва доведеться закривати. Локдаун – це повне призупинення активності всього, що є в місті. Інакше ніякої ефективності від цього не буде”, – сказав Рубан.

На думку чиновника, всі дати локдауну повинні бути узгоджені з бізнесом і про це повинні заздалегідь попередити.

“Що ж стосується роботи метрополітену, то якщо вводиться локдаун, проводяться і обмежувальні заходи щодо роботи транспорту”, – зазначив Рубан.

Також, глава Держспоживслужби Києва підкреслив, що транспорт повинен забезпечити роботу всіх стратегічно важливих підприємств міста.

Школи та садочки в Україні закриють: коли це станеться

“Це не питання одного дня. Наприклад, можливий варіант роботи метрополітену в ранкові та вечірні години, щоб забезпечити життєдіяльність міста. Все це необхідно аналізувати і приймати рішення вже після того, як рішення про введення локдауну буде прийнято на рівні уряду. Тоді воно буде обговорюватися на всіх рівнях і з усіма відповідальними організаціями”, – резюмував Рубан.

На сьогоднішній день, Київ посідає перше місце серед регіонів України за виявленими випадками коронавірусної інфекції COVID-19.

Як ми вже розповідали раніше, глава фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія порівняв сьогоднішню медичну систему України з армією в 2014 році.

А тим часом, в державному бюджеті на 2021 рік закладені сум не вистачить для вакцинації і лікування українців від коронавірусної інфекції COVID-19.

Джерело: Народна Правда