Синоптики дали обнадійливий прогноз на зиму-2021

Снігопади очікуються, але не такі рясні, як у минулі роки

Синоптики дали обнадійливий прогноз на зиму-2021
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Синоптики прогнозують, що зима-2021  в Європі та США буде м’якою, теплою та малосніжною. Снігопади все ж очікуються, хоч і будуть не такими рясними, як зазвичай.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в прогнозі на сайті  Severe-weather.

Loading...

Так, синоптики порівняли прогнози на три місяці: грудень, січень і лютий. Це дало загальну картину щодо погоди, згідно з якою в Європі переважатиме високий атмосферний тиск, що означає в цілому м’якішу зиму, ніж зазвичай.

За словами фахівців, можливі снігопади й спад температури, особливо, якщо високий тиск створить температурну інверсію із туманом, а на континент насунеться холодний фронт.

Синоптики нагадали, що довгострокові прогнози, як правило, не завжди бувають точними, так як можливі певні зміни в стратосфері, які зазвичай впливають на циркуляцію повітря.

Синоптики дали обнадійливий прогноз на зиму-2021

Нагадаємо, раніше начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань заявив, що прийдешня зима в Україні відзначиться різкими перепадами погоди, на тлі досить теплої погоди, очікуються короткочасні, але досить сильні похолодання, сильні снігопади, налипання мокрого снігу з утворенням ожеледі.

Також раніше народний синоптик Леонід Горбань назвав дату, коли в Україні почнеться справжня зима – за його прогнозами, це станеться 12 грудня.

Джерело: Народна Правда