Скільки лікарів звільнилися в Україні з початку епідемії COVID-19: вражаюча статистика

Скільки лікарів звільнилися в Україні з початку епідемії COVID-19: вражаюча статистика
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Більш п’ять тисяч і лікарів спеціалізованої ланки звільнилися в Україні з квітня 2020 року. Тим часом, нових лікарів було зареєстровано приблизно тисяча.

Loading...

Таку статистику оприлюднила прес-служба Нацслужби здоров’я України.

“За даними електронної системи охорони здоров’я, з квітня цього року звільнилися трохи більше 5 тисяч лікарів спеціалізованої ланки. Також система зареєструвала понад тисячу нових фахівців. Трансформація системи виявила прогалини на медичному ринку праці і створила попит на нові спеціальності”, – передає прес-служба НСЗУ .

У відомстві зазначають, за період квітень-вересень 2020 року середня зарплата українських медиків до вирахування податків в медустановах, які надають спеціалізовану допомогу, становить:

  • для керівників установ – 23,5 тисячі гривень,
  • для лікарів – майже 9 тисяч,
  • для середнього медперсоналу – 7,5 тисячі,
  • для молодшого медперсоналу – 6,1 тисячі гривень.

Як ми вже розповідали раніше, медики розповіли, як відновлюються легені після перенесеного COVID-19. Так, у деяких ознаки патологій після перенесеної хвороби можуть зберігатися протягом декількох місяців.

А також, імунолог Микола Крючков заявив, що є 3 типи людей, які з більшою ймовірністю не захворіють коронавірусною інфекцією (COVID-19).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...