У центрі Києва спалахнув податковий майдан

У центрі Києва спалахнув податковий майдан
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Під стінами Верховної Ради 30 листопада продовжується ” податковий майдан ” підприємців, які вимагають не вводити карантинні обмеження для малого бізнесу і прийняти законопроекти для спрощеної системи оподаткування.

Про це повідомляють в групі “підприємці України / SaveФОП”. Сьогодні, акція протесту не дуже численна – вранці біля будівлі парламенту зібралося більше 100 мітингувальників.

Loading...

“Вартові податкового майдану – право на працю!” – заявила одна з учасниць акції протесту Ксенія Ляпіна.

У центрі Києва спалахнув податковий майданУ центрі Києва спалахнув податковий майдан

“Обозреватель” пише , що підприємці раніше вже виходив на подібні акції. Під гаслом “Детінізація – це цивілізація!” вони вимагали від народних депутатів запобігти прийняттю двох законопроектів про повернення всім без винятку ФОПам права працювати без використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Згодом в Раді заявили, що перенесуть на рік рішення про обов’язкове використання касових апаратів. Однак Рада провалила цей законопроект.

В результаті глава фінансового, митного і податкового Комітету Верховної Ради, нардеп від “Слуги народу” Данило Гетманцев заявив, що навколо обов’язкового встановлення РРО фізичними особами підприємцями існує багато міфів, які “тіньовики” хочуть створити спеціально, щоб зірвати податкову реформу в Україні.

Нагадаємо, Київ чи не єдине місто, де протестують проти карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...