У Житомирі “малюють” вільні кисневі точки в лікарнях: що показала таємна перевірка Степанова

У Житомирі “малюють” вільні кисневі точки в лікарнях: що показала таємна перевірка Степанова
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов без попередження приїхав з перевіркою в лікарні Житомира, де зараз лікують пацієнтів з COVID-19 , і виявив там порушення.

Loading...

Про це він повідомив в Facebook.

Відомо, що Степанов відвідав міські лікарні №1, №2 та обласну клінічну лікарню.

За його словами, в лікарнях №№ 1 і 2 проблем не було, а ось в Житомирській обласній лікарні ситуація гірша.

Наприклад, для пацієнтів з COVID-19 установу відвели 6 листопада, але досі договір з Національною службою здоров’я не підписаний. Степанов також підкреслив, що інфекційного контролю в лікарні немає, а медики скаржаться, що у них немає доступу до засобів індивідуального захисту.

Також з’ясувалося, що медзаклад подає несправжню статистику по кисневих точках.

“Виявилося, що в статистику потрапляють начебто “вільні” кисневі точки, однак вони розташовані у відділеннях, які не відведені під лікування COVID-19 (наприклад, реанімаційних, де лікуються хворі з інфарктами або інсультами). Це неприпустимо, адже вони не можуть бути використані під COVID-19. Вже доручив розібратися із цим.”, – підкреслює міністр.

У Житомирі “малюють” вільні кисневі точки в лікарнях: що показала таємна перевірка СтепановаУ Житомирі “малюють” вільні кисневі точки в лікарнях: що показала таємна перевірка СтепановаУ Житомирі “малюють” вільні кисневі точки в лікарнях: що показала таємна перевірка Степанова

Уряд продовжує розглядати можливість введення локдауна через погіршення ситуації з захворюваністю COVID-19. На цей раз мова йде про якийсь «інтелектуальному локдауне», який дозволить не вводити одночасно і всюди ті ж жорсткі обмеження, що і навесні.

Поки чиновники думають, вводити чи ні локдаун, ситуація з COVID-19 в Україні наближається до катастрофічної. У лікарнях немає місць для пацієнтів з коронавірусною інфекцією у важкому стані, реанімації переповнені, люди задихаються від нестачі кисню, адже концентраторів на всіх не вистачає, також є випадки загибелі пацієнтів на ШВЛ через перебої з електрикою. Про схожу ситуацію в Одесі у себе в Facebook розповідає відомий волонтер Катерина Ножевнікова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...