В “Слузі народу” хочуть оголосити локдаун в Україні вже зараз

В “Слузі народу” хочуть оголосити локдаун в Україні вже зараз
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Локдаун в Україні треба вводити вже зараз – удар по економіці буде в будь-якому випадку, і українці повинні з цим змиритися.

Таку думку висловив нардеп від “Слуги народу” і глава фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев в ефірі телеканалу ZIK.

Loading...

“Я б на місці Кабінету міністрів безперечно ввів би локдаун зараз. І, можливо, до новорічних свят вже б вийшов з цього локдауна, коли картина зміниться, і ми будемо мати менше важких випадків захворювання, ніж зараз”, – заявив Гетманцев.

На його думку, удар по економіці буде в будь-якому випадку, і ми повинні з ним змиритися.

“Я б керувався не тим, як догодити тій чи іншій групі – підприємцям чи громадянам – а тим, як це буде краще для ситуації з протидією епідемії. Всім не догодиш”, – вважає нардеп.

Вчені змоделювали поширення COVID-19 в Україні, і вже в найближчий тиждень число людей з коронавирусной інфекцією може досягти 20 тисяч.

Раніше народний депутат, глава парламентського комітету здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив , що локдаун в Україні можуть ввести, коли кількість нових хворих на COVID-19 за добу досягне 30 тисяч чоловік.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...