В Україні на початку грудня захворюваність на COVID-19 може досягти 20 тисяч

В Україні на початку грудня захворюваність на COVID-19 може досягти 20 тисяч
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Вчені змоделювали поширення COVID-19 в Україні, і вже найближчого тижня число людей з коронавірусною інфекцією може досягти 20 тисяч.

Про це повідомляє Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Loading...

За розрахунками вчених, стрімке зростання захворюваності може стати причиною для введення локдауна в Україні. Однак за оптимістичним сценарієм найближчим часом очікується коливання рівня захворюваності в діапазоні 10 – 16 тисяч випадків щодоби.

Вчені встановили сильний кореляційний зв’язок між кількістю виявлених випадків COVID-19 і кількістю інших зареєстрованих респіраторних захворювань: грип і ГРВІ (коефіцієнт кореляції дорівнює 0,88). Це свідчить про недодіагностику випадків COVID-19 з легкої і середньої тяжкості.

Крім того, очікується, що в країні відсоток летальності спаде до 1,75%. Він майже вдвічі нижче рівня цього показника в весняно-літній період.

Раніше народний депутат, глава парламентського комітету здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив , що локдаун в Україні можуть ввести, коли кількість нових хворих на COVID-19 за добу досягне 30 тисяч чоловік.

А глава фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія говорив , що уряд продовжує розглядати можливість введення локдауна через погіршення ситуації з захворюваністю на COVID-19. На цей раз мова йде про якийсь «інтелектуальний локдаун», який дозволить не вводити одночасно і всюди ті ж жорсткі обмеження, що і навесні.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...