COVID-19 з’явився в США раніше, ніж у Китаї: вражаюче відкриття вчених

COVID-19 з’явився в США раніше, ніж у Китаї: вражаюче відкриття вчених
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Коронавірус вперше міг з’явиться не в Китаї. Перші випадки зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 були виявлені в грудні 2019 року в США ще до того, як вірус “офіційно” виявили в КНР.

Loading...

Про це свідчить дослідження вчених, передає Bloomberg.

Так, в США в період з 13 грудня по 17 січня виявили 106 випадків інфікування COVID-19 з 7389 проб крові, зібраних у донорів в дев’яти штатах США.

“Результати цього звіту свідчать про те, що інфекції SARS-CoV-2 могли бути присутніми в США в грудні 2019 року. Раніше, ніж припускали раніше”, – зазначено в повідомленні.

Відзначимо, перші повідомлення про пневмонію, яка поширюється в Ухані, вперше з’явилися в кінці грудня 2019 року. Після швидкого поширення в місті протягом наступних тижнів хвороба поширилася по всьому світу, а перший випадок в США зареєстрували 19 січня.

Викриття дослідників з Центру по контролю і профілактиці захворювань в США (CDC) підсилюють зростаюче розуміння того, що коронавірус тихо циркулював в усьому світі раніше, ніж було відомо до цього. Це може знову розпалити дискусію щодо витоків пандемії.

Це не перші дані, що свідчать про те, що вірус міг існувати або заражати людей за межами Китаю до 2020 року.

Встановлено, що пацієнт у Франції заразився вірусом після госпіталізації з грипоподібними симптомами в кінці грудня, що суперечить офіційній статистиці Covid-19, яка показує, що вірус дістався до країни через людей, які повернулися з Ухань в кінці січня.

Дослідження CDC показало, що в західній частині США в середині грудня були поодинокі інфікування. Антитіла також були виявлені на початку січня в інших штатах до того, як стало відомо, що вірус занесли в ці місця.

Як ми вже розповідали раніше, жінки можуть менш важко переносити коронавірусну інфекцію COVID-19, ніж чоловіки. Це може бути пов’язано зі статевими гормонами.

Тим часом, питання введення локдауна в Україні не винесли на засідання Кабінету міністрів 2 грудня. Відповідно, в найближчі дні офіційного рішення не буде прийнято.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...