Депутатів на Закарпатті запідозрили в держзраді: подробиці і відео

Депутатів на Закарпатті запідозрили в держзраді: подробиці і відео
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Депутати Сюртовскої сільської об’єднаної територіальної громади після прийняття присяги заспівали гімн Угорщини. Правоохоронці перевірять всі обставини цієї події.

Loading...

Подробиці повідомляє Служба безпеки України. Скандальна подія відбулася ще 21 листопада.

Так, частина місцевих депутатів, з ініціативи голови ОТО, заспівали гімн сусідньої країни після прийняття присяги. Відеоролик, на якому депутати співають гімн Угорщини, поширили в соцмережах.

Співробітники спецслужби почала перевірку щодо можливих ознак протиправної діяльності в діях депутатів Сюртовской ОТО. Сьогодні СБУ ретельно перевіряє всі матеріали, що стосуються цієї події.

“За результатами перевірки вживатимуться відповідні заходи реагування”, – зазначили у відомстві.

Вчора, 30 листопада, СБУ провела обшуки в офісі іноземного благодійного фонду на Закарпатті. Правоохоронці знайшли і вилучили матеріали з ознаками агітації за “Велику Угорщину”.

СБУ підозрює деяких публічних діячів в скоєнні державної зради.

Як ми вже розповідали раніше, співробітники правоохоронних органів і депутати влаштували бійку в будівлі Київської обласної ради 27 листопада.

Тим часом, Київ має намір залучити Росію для участі в переговорах щодо деокупацію Криму, заявила заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...