Локдаун в Україні: Кабмін не прийме рішення на цьому тижні

Локдаун в Україні: Кабмін не прийме рішення на цьому тижні
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Питання введення локдауну в Україні не винесли на засідання Кабінету міністрів 2 грудня. Відповідно, в найближчі дні офіційного рішення не буде прийнято.

Таку думку озвучив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Ми таку пропозицію на засідання уряду не виносили … Що стосується завтра, то будуть рішення, що не стосуються карантинних обмежень. Там є постанови про виділення коштів лабораторним центрам”, – зазначив Степанов.

Він також додав, що проект рішення про локдаун ще навіть не почали готувати, а також міністр підкреслив, що про нього повідомлять попередньо за 7-10 днів.

Раніше, секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що локдаун в Україні буде введено в будь-якому випадку. На сьогоднішній день все ще вирішується, коли його будуть вводити – в грудні або з 2 січня.

Як ми вже розповідали раніше, Єгипет посилює правила в’їзду на свої курорти – через почастішання випадків підробки, вступають в силу нові правила щодо ПЛР-тестів на COVID-19.

У той же час, локдаун в Україні може привести до падіння захворюваності COVID-19, тому його слід оголосити вже зараз. Однак, такі жорсткі обмеження можуть зажадати введення в країні надзвичайного стану.

Джерело: Народна Правда