Масово тікають: стала відома чисельність армії сепаратистів на Донбасі

Масово тікають: стала відома чисельність армії сепаратистів на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

За даними розвідки, штатна чисельність російських окупаційних військ на Донбасі становить 35 500 осіб. При цьому в 1-му та 2-му армійських корпусах проходять службу ще близько 3 тисяч кадрових військових ЗС РФ.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони з посиланням на слова свого представника Вадима Скібіцького.

Loading...

Скібіцький каже, що укомплектованість військ противника на сході України становить до 80%. Більш укомплектовані тилові частини і підрозділи забезпечення сепаратистів.

Одночасно з цим повідомляється, що спостерігається відтік військовослужбовців з частин 1 і 2 АК і зменшення мобілізаційного ресурсу. Це обумовлено тим, що в результаті важких соціально-економічних умов більшість населення так званих “республік” виїжджає на територію Росії. У цих умовах російська окупаційна адміністрація всіляко блокує виїзд за межі квазіреспублік громадян віком від 18 до 50 років.

Напередодні повідомлялося, що у Збройних силах України з моменту початку режиму повного припинення вогню загинули четверо військовослужбовців, а ще 14 отримали поранення.

Також повідомлялося про те, що 28 листопада на Донбасі загинув військовослужбовець десантно-штурмової бригади ЗСУ Терещук Сергій.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...