На новорічні свята COVID-19 піде на спад: епідеміолог дала свій прогноз

На новорічні свята COVID-19 піде на спад: епідеміолог дала свій прогноз
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Досвід боротьби з грипом показує, що новорічні свята призводять до зниження захворюваності, це може статися і з COVID-19.

Loading...

Про це в інтерв’ю “Обозревателю” розповіла лікар-епідеміолог, доктор медичних наук Світлана Доан.

Лікар пояснила, що як правило, в неробочі дні коло спілкування людей істотно зменшується: “Так, ми відвідуємо друзів і рідних, але наше соціальне рух не настільки активне, як в робочі дні”.

Незважаючи на прогноз, вона вважає, що новорічні корпоративи в Україні слід повністю заборонити, а громадян закликала не збиратися великими компаніями. Також вона рекомендує дотримуватися обережності під час святкових заходів:

“Під час походу на ялинку на відкритому повітрі ризик інфікування набагато нижче. Але варто подумати, як зайвий раз не ризикувати в переповненому метро, коли ви будете їхати на ялинку”.

Як повідомлялося раніше, професор і завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені Богомольця Ольга Голубовська, яка багато місяців консультувала хворих COVID-19 в столиці і їздила в регіони, госпіталізована з коронавірусною інфекцією.

Нагадаємо, за останню добу в Україні за добу зафіксовано 12 498 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19). І є велика ймовірність того, що до кінця тижня знову буде стрибок – до 20 тисяч нових випадків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...