Свято 2 грудня в Україні: який сьогодні день

Свято 2 грудня в Україні: який сьогодні день
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У православній церкві 2 грудня вшановується пам’ять святого Овдія – одного з дванадцяти малих пророків. Крім того, сьогодні Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Святий Овдій 2 грудня

Відповідно до додання, Овдій жив приблизно в період розгрому Єврейського царства і був домоправителем при дворі царя Ахава. Навколо панував розпусту, але сам Овдій при цьому намагався вести максимально праведний спосіб життя. Згодом дружина правителя на ім’я Иезавель організувала гоніння по відношенню до християн, і Овдій став допомагати прихильникам своєї віри. Він переховував їх у печерах, відвідував в темницях. Далі він залишив державну службу і став супутником пророка Іллі. Після цього Овдій теж отримав дар пророцтва. Після нього залишилася книга пророцтв.

Новорічні свята: скільки будуть відпочивати українці в грудні

Прикмети 2 грудня

  • Сніговий день з сильним вітром – чекай тривалу зиму і холодну весну.
  • Багато снігу з глибокими заметами – чекай багатого врожаю в наступному році.
  • Безхмарне небо – чекай морозів, а тьмяне – буде відлига в найближчі дні.
  • Вітер різко змінився на південно-західний з південно-східного – найближчим часом погода зіпсується.

Церковний календар 2020: які релігійні свята відзначають в грудні

Міжнародний день боротьби за скасування рабства

За даними ООН, у світі налічується близько 40 мільйонів жертв різних форм сучасного рабства. З тисячі осіб в світі п’ятеро є жертвами сучасних работоргівців. Один з чотирьох жертв – дитина. Крім того, один з десяти дітей в світі змушений працювати, що в цілому становить 150 мільйонів дітей, зайнятих дитячою працею. Жінки і дівчата складають 99% числа всіх жертв, зайнятих у комерційній секс-індустрії, а також 58% в інших секторах тіньової економіки.

 Також в цей день в Новій Зеландії – Національний день шльопанців.

Як ми вже розповідали раніше, в грудні православні українці відзначатимуть відразу кілька важливих свят, серед яких: Введення у храм Пресвятої Богородиці і День святого Миколая.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...