У ТКГ назвали причину зриву обміну полоненими з “ЛДНР”

У ТКГ назвали причину зриву обміну полоненими з “ЛДНР”
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Представники Російської Федерації і так званих “ЛДНР” постійно зривають обмін незаконно утримуваними особами.

Loading...

Подробиці повідомляє “ЛИГА.net” з посиланням на інформацію членів української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Ми подали список з 11 прізвищ. І ми просили, щоб вони дали аналогічний список нам. Хоча б для обміну списками. Але мені очевидно, що вони навіть цього робити не хочуть”, – заявив глава української делегації Леонід Кравчук.

Так, тільки останні півроку обмін полоненими був зірваний чотири рази.

“У Путіна придумували щось одне, то інше. А самі вони ні разу не подали свої списки ОБСЄ. Вони не збираються нікого обмінювати. І гуманітарні питання, які турбують нас – повернути частину людей до Різдва додому – їх не цікавлять. Їм навіть “свої” люди не потрібні”, – сказав він.

Останній на сьогоднішній день обмін полоненими між Україною і ОРДЛО відбувся в квітні 2020 року. Тоді з полону терористів звільнили 20 українців. А українська сторона передала 14 осіб.

Як ми вже розповідали раніше, Тристороння контактна група взяла за основу український план дій по Донбасу для подальшої роботи і стабілізації обстановки на окупованих територіях.

Тим часом, Україна передала в ТКГ список з чотирьох категорій утримуваних осіб, представники окупованих територій Донецької та Луганської областей України – нічого не передали.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...