Прокинемося в країні, з якої поїдуть лікарі: Степанов назвав головну проблему Держбюджету

Прокинемося в країні, з якої поїдуть лікарі: Степанов назвав головну проблему Держбюджету
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Українці ігнорують медичні обстеження, оскільки бояться дізнатися діагноз і отримати чек за лікування.

Loading...

Таку думку озвучив глава МОЗ Максим Степанов, пише Кореспондент.

Про цю проблему він згадав в зв’язку з тим, що в бюджеті відмовляються враховувати пропозицію МОЗ щодо фінансування охорони здоров’я. За його словами, МОЗ просить 296 млрд грн. Степанов говорить, що ця сума потрібна для того, щоб лікарі не виїжджали, адже стане можливим підвищення зарплати.

“Це базова річ будь-якої країни – належне фінансування нашої системи охорони здоров’я. Міністерство охорони здоров’я розробило такий розрахунок. Ми порахували все до гривні. Там немає розкоші, там немає надлишків. Там є мінімальна потреба, яка нам необхідна для фінансування медицини”, – сказав міністр .

“Я не хочу нікого лякати, але в один день ми можемо просто прокинутися в країні, з якої лікарі виїдуть. Чи поїдуть в ті країни, в яких цінують лікаря, медичну сестру, санітарку, в країни, в яких є гідна заробітна плата”, – зазначив Степанов.

Як повідомлялося раніше, в Україні зростає підтримка населенням локдауна – кількість противників зменшилася з 61 до 55%. З 55% до 58% зросла кількість тих, хто вважає, що поширення COVID-19 на локдауне зменшиться.

У світі поки немає ліків проти COVID-19, дію яких була б доведено. Це стосується і численних противірусних препаратів. Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський підкреслив , українці купуючи різноманітні противірусні препарати, тільки даремно витрачають гроші.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...