Росія намагається легітимізувати бойовиків ОРДЛО в Радбезі ООН: розкрито хитрий план

Росія намагається легітимізувати бойовиків ОРДЛО в Радбезі ООН: розкрито хитрий план
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Росія планувала легітимізувати представників “Л/ДНР” в форматі Appia в Раді безпеки ООН.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За його словами, Росія намагалася провести засідання нібито в рамках Ради безпеки ООН, на якому повинні були виступити представники ОРДЛО. При цьому даний формат засідання є неформальним і проводиться за межами приміщення Радбезу ООН. До того ж його проведення бойкотували не тільки Україна, але і США, Великобританія, Франція, Німеччина, Естонія та Бельгія.

В українській делегації в ТКГ також підкреслив, що завдяки українським партнерам, виступ представників ОРДЛО не транслюватимуть на офіційних ресурсах ООН.

Росія намагається легітимізувати бойовиків ОРДЛО в Радбезі ООН: розкрито хитрий планРосія намагається легітимізувати бойовиків ОРДЛО в Радбезі ООН: розкрито хитрий планРосія намагається легітимізувати бойовиків ОРДЛО в Радбезі ООН: розкрито хитрий планРосія намагається легітимізувати бойовиків ОРДЛО в Радбезі ООН: розкрито хитрий план

Як повідомлялося раніше, представники Російської Федерації та так званих «ЛДНР» постійно зривають обмін незаконно утримуваними особами.

Тристороння контактна група взяла за основу український план дій по Донбасу для подальшої роботи і стабілізації обстановки на окупованих територіях.

Джерело: Народна Правда