У Росії штрафуватимуть і саджатимуть у в’язницю тих, хто стверджує, що Крим – Україна

У Росії штрафуватимуть і саджатимуть у в’язницю тих, хто стверджує, що Крим – Україна
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Росії депутати підтримали закони, які передбачають штрафи і навіть позбавлення волі до десяти років за заклики і спроби відчуження території РФ. Мова в першу чергу йде про Крим.

Про закон повідомляє прес-служба Ради Федерації.

Loading...

Сенатори прийняли закони про встановлення відповідальності за публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації. Поправки вносяться в КоАП, Кримінальний кодекс РФ і статті 30 і 31 Кримінально-процесуального кодексу РФ.

штрафи:

– для громадян – від 30 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

– для посадових осіб – від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,

– для юридичних осіб – від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Підвищені розміри штрафів будуть застосовуватися у випадках, коли публічні заклики здійснені з використанням ЗМІ, інтернету, або інших інформаційно-телекомунікаційних або електронних мереж:

– для громадян – від 70 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

– для посадових осіб – від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

– для юридичних осіб – від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

При цьому при повторному діянні, скоєному протягом року, настане кримінальна відповідальність за статтею 280.1 КК РФ. Кримінальні штрафи будуть збільшені і складуть від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Термін позбавлення волі залишиться колишнім – до 4 років.

У Росії штрафуватимуть і саджатимуть у в’язницю тих, хто стверджує, що Крим – УкраїнаУ Росії штрафуватимуть і саджатимуть у в’язницю тих, хто стверджує, що Крим – Україна

Як повідомлялося раніше, в Польщі релігійне Об’єднання мусульман видало календар з мечетями в Кримом, і український півострів вказано частиною Російської Федерації.

Раніше в ООН повідомили, що з моменту російської окупації Криму в 2014 році півострів покинули 45 тисяч українців. Росія заповнює втрату, переселяючи на український півострів своє населення, всупереч Женевських конвенцій і протоколів.

Також повідомлялося, що BMW позначила на своїх картах Крим частиною Росії. У компанії заявили, що ведуть постійну роботу по оновленню картографічних даних навігаційних систем, в тому числі з урахуванням законодавства країни/регіону, де автомобіль купується або експлуатується. Також вже надійшли Nissan і Volkswagen.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...