Україна може закупити британську вакцину від COVID-19

Україна може закупити британську вакцину від COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Україна може придбати для вакцинації населення британські тести і вакцину для боротьби з пандемією коронаірусною інфекції COVID-19.

Loading...

Таку заяву зробив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Інтерфакс-Україна.

“Зараз йде переговорний процес щодо реалізації спільного проекту розвитку українського флоту і відповідної інфраструктури. Також ми вивчаємо можливість використання фінансових інструментів UKEF для придбання британських тестів і вакцини в рамках боротьби з коронавірусною інфекцією”, – розповів Кулеба.

За його словами, іншим напрямком є можливість використання цих ресурсів для будівництва найбільшої в Європі наземної вітряної електростанції в Запорізькій області. Мова про проект Зофія.

Чиновник нагадав, що в рамках підписаного 8 жовтня меморандуму про співпрацю між UK Export Finance і урядом України визначено п’ять пріоритетних сфер: безпека і оборона, інфраструктура, сільське господарство, енергетика та охорона здоров’я.

Як ми вже розповідали раніше, карантин вихідного дня Кабінет міністрів продовжувати не став, натомість уряд напрацьовує план можливого локдауну.

Тим часом, 58% українців підтримують локдаун в період новорічних свят.

Джерело: Народна Правда
загрузка...