Захоплення підприємства Олега Кияшко: ЗМІ розповіли, як у бізнесмена за день незаконно відібрали підприємство

Захоплення підприємства Олега Кияшко: ЗМІ розповіли, як у бізнесмена за день незаконно відібрали підприємство
Автор Желізняк Олександр в Новини

Підозрювані в рейдерському захопленні підприємства бізнесмена, власника “Агроінвест Холдинг” вирішили закінчити розпочате.

Про це пише “Інформатор”.

Loading...

Видання розповідало, що влітку 2020 відбулося рейдерське захоплення підприємства Олега Кияшко. Тоді були перші спроби захоплення дочірнього підприємства “Труд 2012”. У ніч на 26 липня 12 осіб в балаклавах намагалися захопити один з найбільших агрохолдингів Харківської області, але юристам “Труд 2012” вдалося захистити підприємство і заблокувати злочинну схему. Підприємство намагалися відібрати 23 вересня, 21 серпня, 3 і 16 жовтня, 30 листопада. Як пише видання, агресорам в балаклавах вдалося незаконним шляхом забрати у “Труд-2012” частину майна – зерновози з зерном. З причини, що Олег Кияшко знаходиться під вартою, він не міг захистити свій бізнес.

“Справу проти бізнесмена було сфальсифіковано, щоб позбавити його дієздатності і здійснити план щодо рейдерського захоплення. Зловмисники вичікували момент, коли холдинг буде без захисту у вигляді Олега Кияшка. Саме колишній керівник холдингу Басистий Володимир і його дружина організовували згадані атаки і зіграли далеко не останню роль в арешті бізнесмена”, – пише видання.

Співробітникам вдалося протистояти рейдерській атаці. Кечигівській райсуд встановив безпідставність вилучення і зерно було повернуто. Підприємство “Труд-2012” було передано в руки іншим власникам, а саме Басистому Володимиру і його дружині.

“Все це відбувалося незаконно. За один день змінити всі документи в єдиному держреєстрі неможливо, та й люди не мають відношення до холдингу не могли отримати на нього права. Питання залишається один, як же Басистий Володимир і його дружина стали незаконно володіти “Труд-2012”, яке належить Олегу Кияшку, якщо бізнесмен не передавав їм власність? У цьому розберуться правоохоронні органи. Справжня уповноважена особа “Труд-2012” Олега Кияшка – Водоріз Олександр… Коли в липні Олега Кияшка без підстав затримали, зловмисники вважали, що тільки у бізнесмена є право підпису документів на “Труд 2012″, і за час його незаконного утримання під вартою вони встигнуть захопити і переоформити підприємство. Завдяки прозорості та структурованості бізнесу, холдингу вдалося оперативно відреагувати – призначити нового директора”, – пише видання.

27 липня Олександр Водоріз зміг попасти на підприємство, через два дні – почати попередній аудит. Однак, далі, як пише ЗМІ, пішли атаки і незаконне захоплення майна. Також підкреслюється, що в кеші гугла збереглася інформація, що станом на 29 листопада підприємство належало Олегу Кияшку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...