Адольф Гітлер переміг на виборах в Африці – фото

Адольф Гітлер переміг на виборах в Африці – фото
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На півдні Африки в Намібії політик на ім’я Адольф Гітлер Унона (Adolf Hitler Uunona) здобув перемогу на виборах. Він набрав більше 85%, впевнено обійшовши свого суперника.

Подробиці передає Daily Mail у четвер, 3 грудня.

Намібійський політик отримав крісло в одній з місцевих рад країни за списком правлячої партії SWAPO.

Тим часом, сам Адольф Гітлер вже пояснив журналістам, що не має нічого спільного з нацистами і не прагне до світового панування.

“Мій батько назвав мене на честь цієї людини. Він, ймовірно, не розумів, за що виступав Адольф Гітлер”, – розповів політик.

За його словами, в дитинстві він вважав своє ім’я абсолютно нормальним, і лише в підлітковому віці дізнався, що Гітлер хотів захопити світ.

Адольф Гітлер переміг на виборах в Африці – фото

Відзначимо, Намібія була колонією Німецької імперії з 1884 року і до кінця Першої світової війни. Багато вулиць там до сих пір носять німецькі назви, а дітей часто називають німецькими іменами.

Як ми вже розповідали раніше, президент США Дональд Трамп виступив з телезверненням до нації, заявивши, що не визнає своєї поразки на минулих президентських виборах.

Як повідомлялося раніше, Джо Байден, який ось-ось стане 46 президентом США, зламав ногу в кількох місцях, граючи зі своєю собакою.

Джерело: Народна Правда