Бойовики передадуть Україні 300 ув’язнених, але є одне “але”

Бойовики передадуть Україні 300 ув’язнених, але є одне “але”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Україні передадуть більше 300 ув’язнених, які зараз відбувають покарання на непідконтрольній території Донбасу . Але процес етапування почнеться тільки після завершення карантину, коли запрацюють всі пункти КПВВ.

Про це в Facebook повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова.

За її словами, сторони домовилися  про передачу ув’язнених під час зустрічі з представником “ДНР” в робочій підгрупі з гуманітарних питань в ТКГ Дариною Морозовою:

“Позитивно розглянуто питання про передачу для подальшого відбування покарання на підконтрольну урядом України територію 300 засуджених, які з початку військової агресії перебували в місцях позбавлення волі”.

Також представники непідконтрольних територій погодилися передати Україні справи раніше засуджених громадян, які відбувають покарання на підконтрольній Україні території. Йдеться про 125 справах за 133 громадянам, які були засуджені до 2014 року і етаповані на підконтрольну частину України для відбування покарання в місцях позбавлення волі.

Як повідомлялося раніше, представник Росії в Організації Об’єднаних Націй Василь Небензя публічно назвав війну на Донбасі конфліктом Росії та України.

Нагадаємо, українська делегація в ТКГ прокоментувала намір Росії легітимізувати представників «Л/ДНР» в форматі Appia в Раді безпеки ООН .. Зокрема, повідомлялося , що Росія намагається легітимізувати маріонеткові освіти шляхом залучення їх на вищі міжнародні майданчики, зокрема ООН, і шляхом можливого проведення псевдо-референдуму. Також зазначалося, що Росія перейшла до відвертого шантажу міжнародного співтовариства і, перш за все, Франції і ФРН, намагаючись дискредитувати їх роль як активних і послідовних учасників Нормандського формату.

 

Джерело: Народна Правда