Кравчук назвав умову обміну полоненими до кінця року

Кравчук назвав умову обміну полоненими до кінця року
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Обмін полоненими можливо провести тільки за умови сприяння російської сторони. Без бажання бойовиків і Росії до кінця 2020 року обміну полоненими не буде.

Таку думку озвучив глава української делегації в Тристоронньої контактній групі з врегулювання на Донбасі Леонід Кравчук.

Він зазначає, що Україна зі свого боку виконала всі домовленості щодо проведення обміну полоненими, зокрема, передала список з 11 осіб, проте з російської сторони немає жодних дій назустріч.

“Якщо ОРДЛО і російська сторона не проявлять відповідної волі, рішень і бажань, я думаю, що це не реально. Обмін ставиться під загрозу. Ми звернулися до ОРДЛО і Росії з проханням вжити заходів, щоб вирішити це питання. Хотілося, щоб люди, які вже настраждалися, були вдома”, – підкреслив він.

Кравчук додав, що цей обмін повинен стати передумовою для майбутнього обміну полоненими в форматі “всіх на всіх”.

“Але поки не вирішимо це питання, обміну “всіх на всіх” не буде”, – підсумував він.

Як ми вже розповідали раніше, Росія і підконтрольні їй «ЛНР» і «ДНР» відхилили пропозицію України провести обмін полоненими напередодні новорічних свят.

Останній на сьогоднішній день обмін полоненими між Україною і ОРДЛО відбувся в квітні 2020 року. Тоді з полону терористів звільнили 20 українців. А українська сторона передала 14 осіб.

Джерело: Народна Правда