Названо головні побічні дії вакцини від COVID-19 – відео

Названо головні побічні дії вакцини від COVID-19 – відео
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Стало відомо про побічні ефекти вакцинації від коронавірусної інфекції COVID-19 препаратами, які зробили компанії Pfizer і BioNTech і Moderna. Так, у приблизно 1% вакцинованих може піднятися температура, і з’явитися запаморочення.

У той же час, вакцина, через яку ускладнення будуть більш серйозними, ніж підвищення температури, головний біль і втому, ніколи не потрапить на ринок, заявив генетик Олександр Коляда.

Також експерт зазначив, що люди, які вже перехворіли COVID-19 і виробили антитіла, можуть не робити щеплення.

“Вакцинуватися потрібно. Це один з найбільших винаходів минулого століття. Нехтувати не можна, тому що ніякого іншого препарату від коронавируса у нас не буде”, – пояснив генетик.

На даний момент вчені точно не знають, скільки у людини буде тривати імунітет до COVID-19. Але якщо порівнювати з аналогічними випадками, вона може працювати від півроку і до кінця життя.

Вакцини від коронавірусу почнуть поширюватися вже з січня 2021 року. При цьому в Україні вони, скоріше за все, з’являться в квітні.

“Звичайно, вони будуть не на полицях аптек. Спочатку потраплять до тих, хто буде розподіляти їх за призначенням. Думаю, десь влітку ми зможемо купити їх в аптеках”, – зазначив Коляда.

Як ми вже розповідали раніше, вакцина від COVID-19 з’явиться в Україні в наступному році і вже до кінця 2021-го року вакцинація повинна завершитися.

А також, Україна може придбати британські тести і вакцину для боротьби з пандемією коронавирусной інфекції COVID-19.

Джерело: Народна Правда