Переговори по Донбасу: Росія шантажує Францію та Німеччину

Переговори по Донбасу: Росія шантажує Францію та Німеччину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Українська делегація в ТКГ прокоментувала намір Росії легітимізувати представників «Л/ДНР» в форматі Appia в Раді безпеки ООН .

Так, зокрема, говорять, що Росія таким чином намагається замінити процес врегулювання міжнародного збройного конфлікту на Донбасі (з її участю) в Нормандському форматі якоюсь “… дискусією між здоровими силами в Україні та представниками республік “ДНР”, “ЛНР”.

Іншими словами, Росія намагається легітимізувати маріонеткові утворення шляхом залучення їх на вищі міжнародні майданчики, зокрема ООН, і шляхом можливого проведення псевдо-референдуму.

“Результатом реалізації цього задуму може стати одностороннє визнання РФ так званих «ЛНР» і «ДНР» в якості «незалежних республік» або загроза такого визнання”, – наголошується в повідомленні української делегації.

Там також додали, що це означає, що тиск на вище військово-політичне керівництво країни не вдався. Зараз Росія перейшла до відвертого шантажу міжнародного співтовариства і, перш за все, Франції і ФРН, намагаючись дискредитувати їх роль як активних і послідовних учасників Нормандського формату.

“Українська делегація розцінює ці спроби РФ як передостанній крок в сторону повної зневаги міжнародним правовим полем і переходу в стан повної ізоляції з боку міжнародного співтовариства”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, представники Російської Федерації та так званих «ЛДНР» постійно зривають обмін незаконно утримуваними особами.

Тристороння контактна група взяла за основу український план дій по Донбасу для подальшої роботи і стабілізації обстановки на окупованих територіях.

 

Джерело: Народна Правда