Росія в ООН визнала війну на Донбасі конфліктом РФ і України

Росія в ООН визнала війну на Донбасі конфліктом РФ і України
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Представник Росії в Організації Об’єднаних Націй Василь Небензя публічно назвав війну на Донбасі конфліктом Росії та України.

Про це повідомила прес-служба української делегації ТКГ.

Loading...

При цьому Небензя охарактеризував конфлікт як політичний, а не як вторгнення власної країни на чужу територію: “Василь Небензя заявив про” конфлікт на Донбасі “: it is not a domestic conflict in Ukraine, it is a political conflict between Russia and Ukraine (” це НЕ внутрішній конфлікт в Україні, це – політичний конфлікт між РФ і Україною “).

Нагадаємо, українська делегація в ТКГ прокоментувала намір Росії легітимізувати представників «Л/ДНР» в форматі Appia в Раді безпеки ООН .. Зокрема, повідомлялося , що Росія намагається легітимізувати маріонеткові освіти шляхом залучення їх на вищі міжнародні майданчики, зокрема ООН, і шляхом можливого проведення псевдо-референдуму. Також зазначалося, що Росія перейшла до відвертого шантажу міжнародного співтовариства і, перш за все, Франції і ФРН, намагаючись дискредитувати їх роль як активних і послідовних учасників Нормандського формату.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...