Тіхановська заявила про готовність очолити Білорусь – відео

Тіхановська заявила про готовність очолити Білорусь – відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Головний опозиціонер Білорусі Світлана Тіхановська заявила, що готова очолити країну на час перехідного періоду.

Про це вона заявила в ході свого відеозвернення до народу Білорусі, яке політик розмістила на своєму YouTube-каналі.

Так, Тіхановська висловила впевненість в тому, що режим нелегітимного президента Білорусі Олександра Лукашенка вже розвалюється. На її думку, після етапу тиску і протесту неминуче почнеться етап діалогу.

“Люди системи виявляться в ситуації, коли їм вигідніше сісти за стіл переговорів, а не воювати з власним народом. Мене багато хто питає, чи готова я бути лідером народу в цей момент? Так, я офіційно заявляю, що готова очолити країну в перехідний період. я беру на себе цю відповідальність, тому що знаю, що я не одна”, – стверджує вона.

За словами Тіхановської, її мета – об’єднати кращих експертів і демократичні сили, щоб Білорусь підійшла до нових виборів з найменшим шоком. Для виконання цих завдань опозиція вже створила Координаційну раду і Кабінет представників з різних сфер.

“Ми продовжуємо тиснути на режим і працюємо над тим, щоб полегшити і прискорити перехідний період, повернути владу народу. Ще влітку я обіцяла вам, що підготую умови для проведення нових прозорих виборів президента республіки Білорусь. І своє слово я дотримаю”, – завершила свою промову Тіхановська.

Як ми вже розповідали раніше, Європейський союз більше не виділить ні одного євро уряду чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

А також, Україна ввела санкції проти Білорусі після фальсифікації результатів виборів президента, а також через порушення прав людини в цій країні.

Джерело: Народна Правда